מפיצי ריח

המוממחים שלנו עומדים לרשותכם בכל שאלה

לא הרבה אנשים מודעים לכך, אך חוש הריח שלנו הוא חוש דומיננטי למדיי. על אף שרובנו לא נוטים לחשוב עליו רבות ברמה היומיומית, חוש הריח הוא חוש חשוב ביותר, המסייע לנו לקבל אינפורמציה רבה מהסביבה שלנו, ובכלל זה – האם אנו נמצאים במקום בטוח? האם יש סביבנו משהו שמסכן אותנו? חוש הריח מסייע לנו להבין את הסביבה שלנו באופן טוב יותר, וכמו כן להיות זהירים ועירניים לסכנות שונות שיכולות להופיע. אין פלא, אם כך, שרובנו נמשכים לריח רענן, נקי ונעים, וסולדים מריחות בעייתיים יותר כמו ריח של עובש, טחב ועוד. מסיבה זו, רובנו נעדיף להקיף את עצמנו בריחות רעננים או לנטרל ריחות לא טובים, ואחת הדרכים היעילות ביותר לעשות זאת היא באמצעות מפיצי ריחות. לפניכם כל מה שצריך לדעת בנושא.

מפיצי ריח

איזה סוגי מפיצי ריח כדאי לרכוש?
מפיצי ריח מגיעים במגוון של צורות, ניחוחות ושיטות בישום. כך, למשל, קיימים מפיצי ריחות בדמות של פניני סבון קטנות שניתן להניח באיזורים אסטרטגיים בחדר, מפיצי ריחות המגיעים בבקבוק בושם או ספריי ועוד. כיום, מפיצי הריח היעילים והנוחים ביותר הם מפיצי ריחות חשמליים. מדובר במכשירים קטנים וחכמים, המפיצים כמות מדודה של ספריי ריח לחלל החדר בכל מספר דקות או שעות, לבחירת המשתמש. באופן זה, מנטרלים מפיצי הריח ריחות רעים בכל שעות היממה, ומסייעים לנו בשמירה על חדר ריחני ורענן תמיד.

היכן ניתן לרכוש מפיצי ריח?
מפיצי ריח קיימים במגוון של חנויות ובתי עסק, ולמעשה, כמעט בכל פארם ניתן למצוא כיום מפיץ ריח חשמלי. עם זאת, אם ברצוננו לרכוש מכשיר איכותי אשר ישמש אותנו למשך שנים רבות, כדאי לרכוש את מפיצי הריח מחברה או בית עסק המתמחים בייצור, מכירה או שיווק של מפיצי ריחות כאלה, שכן במקומות האלה נוכל למצוא מגוון רחב יותר של ניחוחות שונים ומכשירים, וכן איכות מפיץ הריח שנרכוש תהיה גבוהה יותר.

מהי העלות של מפיצי ריח?
העלות של מפיצי ריחות נעה בין כמה עשרות שקלים לכמה מאות שקלים, כך שבטווח הרחוק, מדובר בהשקעה משתלמת למדיי. עלותו של ספריי הריח עומדת על כמה עשרות שקלים בודדים, כאשר את הספריי עצמו יש להחליף לרוב רק לאחר כחודש של שימוש אינטנסיבי. המכשיר צורך מעט מאוד חשמל, כך שאת הסוללות נידרש להחליף רק לאחר כשלושה חודשים ועד חצי שנה. בניגוד לפתרונות בישום חללים רבים אחרים, מדובר בעלויות נמוכות ביותר.

המוממחים שלנו עומדים לרשותכם בכל שאלה