פתרונות ריח

המוממחים שלנו עומדים לרשותכם בכל שאלה

אין ספק שכולנו נהנים מריחות טובים. בכוחם של ריחות טובים לשנות את מצב הרוח שלנו, ואף את המצב הפיזי שלנו. בעוד שריחות רעים – כמו למשל ריח של אבק, עובש או אוכל מקולקל – יגרמו לנו לתחושות פיזיות לא נעימות של בחילה, כאב ראש ועוד, ריחות טובים יסייעו מאוד בשיפור התחושות שלנו – הן הנפשיות והן הפיזיות. מסיבה זו, רובנו מעדיפים להקיף את עצמנו בריחות טובים, ולהימנע ככל הניתן מריחות רעים או בעייתיים. כיום קיימים שלל פתרונות ריח בשוק, אשר מסייעים לנו לנטרל ריחות רעים או לא נעימים וליהנות מסביבה מבושמת ורעננה. להלן כמה פתרונות ריח לבישום חללים, והיתרונות והחסרונות של כל שיטה.

פוטפורי ופנינים ריחניות
פנינים ריחניות, פוטפרי ופתרונות ריח דומים נוספים, הם כנראה בין פתרונות הריח הפופולאריים ביותר כיום. על אף שמדובר בשיטה יעילה יחסית לבישום חללים, ועל אף המראה החינני של פניני הסבון או הפוטפורי, חשוב לדעת כי פתרונות ריח אלה הם פתרונות זמניים יחסית. לרוב, ריח הפוטפורי או הפנינים יחזיק מעמד לתקופה של שבועיים עד חודש, ואנו ניאלץ להחליף אותם לעיתים קרובות יחסית. מעבר לעובדה שמדובר בהרבה עבודה, מדובר גם בהוצאה כספית בלתי מבוטלת.

ספריי ריח ידני
כמעט שלא ניתן למצוא חדר שירותים בו לא קיים ספריי ריח ידני כלשהו. ספריי הריח אמנם מסייע רבות בנטרול ריחות לא נעימים מחד, אך מצד שני, הכמות המשתחררת מספריי הריח בדרך כלל גדולה מאוד, עניין המוביל לריח חזק וחריף בחדר. כמשתמשים, אין לנו יכולת אמיתית לשלוט בכמות הספריי המשתחררת לחלל החדר, מה גם שאיננו יכולים ללכת ולבשם אותו בכל כמה דקות או שעות, וכך נוצר מצב בו לעיתים החדר מבושם יתר על המידה, ולעיתים הוא אינו מבושם כלל. שיטה זו לבישום החלל גם אינה חסכונית, שכן בכל לחיצה אנו מבזבזים כמות גדולה יחסית מהספריי – והריח מתאדה יחסית במהירות.

מפיצי ריח חשמליים
מפיצי ריח חשמליים הם מכשירים שתופסים תאוצה בשנים האחרונות. מדובר במכשירים עצמאיים יחסית, הפועלים על בסיס סוללות וספריי ריח. המכשיר משחרר כמות מדודה (לחיצה אחת מהירה) מתוך ספריי הריח לחלל החדר בכל מספר שעות או דקות, בהתאם לבחירת המשתמש, וכך למעשה מותיר את החדר מבושם בכל שעות היממה באופן מידתי ונעים. שיטה זו לבישום חללים נחשבת לשיטה יעילה במיוחד, שכן היא לא דורשת מאיתנו כמעט דבר פרט להחלפת ספריי הריח כאשר הוא נגמר והחלפת הסוללות לעיתים רחוקות.

המוממחים שלנו עומדים לרשותכם בכל שאלה